PolskiEnglish
Słownik pojęć

Typy baterii używanych w produktach Princeton Tec

CR123 Lithium
Bateria typu CR123
AA
Bateria Alkaiczna typu AA
AAA
Bateria Alkaiczna typu AAA
C
Baterie typu C/R14
Lithium
Bateria Litowa
Lithium CR123
Bateria Litowa typu CR123


Słownik pojęć

Battery Power Meter
Miernik baterii zapewnia ciągłą informację o stanie baterii, wskazując wysoką, średnią lub niską żywotność baterii. Informacja ta pozwala na dokonywanie świadomych decyzji o wymianie baterii lub wyposażenia się w zapasowe baterie.
Dimmable LED
Ten zaawansowany obwód pozwala na wybór poziomu mocy jakiego potrzebuje w danej chwili użytkownik.
Focused Narrow Beams
Ten wzór tworzy długi, mocny snop światła doskonały do oświetlania odległych obszarów. Powstały punkt światła o dużym zasięgu szczególnie dobrze nadaje się do nocnych wędrówek , poszukiwań i ratownictwa.
Focused Wide Beams
Ten wzór wiązki jest doskonałym wyborem dla działań wielozadaniowych. Na bliskich dystansach, skupiony szeroki promień stwarza pozory oświetlenia dziennego i pozwala skorzystać z zalet widzenia peryferyjnego.
Halogen Bulbs
Żarówki halogenowe pracują w dokładnie taki sam sposób, jak tradycyjne żarówki , ktore można znaleźć w domu z jedną istotną różnicą: zawierają gaz halogenowy zamiast azotu lub argonu. Ta różnica pozwala żarówce świecić jaśniej, bardziej efektywnie, a także przez dłuższe okresy czasu. Żarówka wymaga wymiany rzadziej ponieważ życia żarnika jest przedłużone.
Heatsink Technology
Princeton Tec opracowała własne ultralekkie radiatory do ochrony produktów LED przed przegrzaniem. Mimo, że diody działają przy znacznie niższych temperaturach niż przy użyciu tradycyjnych żarówek, nadal generują ciepło. Jeśli to ciepło nie jest odprowadzane, dioda może zostać nieodwracalnie uszkodzona. Poprzez zastosowanie radiatorów, latarki Princeton Tec mogą świecić w ekstremalnych poziomach jasności przez długie okresy czasu. Radiator może być wprowadzony wewnątrz lub na zewnątrz w zależności od produktu i jego zastosowania.
Krypton Bulb
Żarówka kryptonowa
Led Optic Collimator
Kolimator (lustro odbłyśnika) gromadzi całe dostępne światło z diody LED w postaci promieni rozproszonych i ponownie emituje światło w postaci promieni równoległych o wiekszej optycznie skuteczności niż standardowy reflektor. Princeton Tec kalibruje każdy kolimator do danego typu LED i zastosowania każdego rodzaju światła. Z własnymi zoptymalizowanymi systemami kolimatorów i soczewek, Princeton Tec ciągle ulepsza technologię LED.
Lumen
Siła światła światła latarek Princeton Tec jest mierzona w lumenach. Lumen jest jednostką pochodzącą z Międzynarodowego Układu Jednostek Miar (SI) do pomiaru strumienia świetlnego.
Maxbright Led
Najwyższa jakość diody LED dostarczanej przez Lumileds, Maxbright LED poświadcza jej doskonała jasność i skuteczność. Ta pojedyncza dioda LED emituje gładkie, silne, białe światło użyteczne dla szerokiego zakresu zadań.
Multiple Beams
Ten wzór światła łączy ukierunkowane wąskie, oraz zogniskowane szerokie wiązki, aby uzyskać większą uniwersalność wiązki światła. Na bliskich dystansach, skupiony szeroki promień stwarza pozory oświetlenia dziennego i pozwala skorzystać z zalet widzenia peryferyjnego.
Multiple Modes
Wiele trybów w każdej latarce, połączonych z szeroką ofertą produktów Princeton Tec zapewnia elastyczność, aby dostosować jasność światła i szerokość wiązki do oświetlania na większe odległości lub do oszczędzania baterii, w zależności od Twoich potrzeb.
Regulated LED / Constant Brightness
Latarki Princeton Tec, które posiadają regulowane diody LED, posiadają zaawansowany układ regulacyjny, który utrzymuje początkowo ustawioną jasność tak długo jak baterie mają wystarczające napięcie. Tradycyjne latarki są bardzo jasne na początku, ale szybko zaczynają przygasać , świecąc coraz słabiej aż do momentu kiedy baterie są zupełnie wyczerpane. Stała jasność jest terminem używanym do opisania produktów, które posiadają regulowane diody LED.
UL Certification
Underwriters Laboratories Inc (UL) jest niezależną organizacją non profit zajmującą się testowaniem bezpieczeństwa stosowania produktów oraz ich certyfikacją. Testuje ona produkty pod kątem ich bezpieczeństwa stosowania od ponad wieku. Aby testowany produkt został opatrzony certyfikowany znakiem "UL", musi on przejść wszystkie wymagania w placówce badawczej UL.
Ultrabright LED
Najwyższej jakości dioda Ultrabright LED jest jasna i wydajna. Gładki, biały, szeroki promień emitowany przez Ultrabright LED jest idealny do zadań na małych i średnich dystansach. Diody Ultrabright LED są zazwyczaj stosowane w skupieniu by zaoferować silniejsze źródło światła. Postępy w rozwoju produktów trwają by w dalszym ciągu poprawiać wydajność i jasność diod Ultrabright.
Waterproof - LEVEL 1
Poziom 1 jest przypisany do latarek, które oferują stopień ochrony przed wodą równoważny IPX4 w normach Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC). Latarki zaklasyfikowane na poziomie 1 posiadają wodoodporność przed opryskaniem i chwilowym zanużeniem. Jeżeli światło zostało sklasyfikowane na poziomie 1 to przy zanurzeniu przez dłuższy okres czasu, należy wyjąć baterie. obudowa powinna być dokładnie skontrolowana odnośnie wycieku elektrolitu. Jeśli woda weszła do obudowy, latarka powinny być wysuszona a baterie wymienione.
Waterproof - LEVEL 2
Średniozaawansowany poziom 2, jest przypisany do latarek, które oferują stopień ochrony przed wodą równoważny IPX7 w normach Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC). Latarki zaklasyfikowane na poziomie 2 zapewniają wodoszczelność do 1 metra przez 30 minut.
Waterproof - LEVEL 3
Najwyższy w rankingu Princeton TEC Poziom 3 jest przypisany do latarek, które oferują stopień ochrony przed wodą równoważny IPX8 w Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej (IEC) normy. Latarki zaklasyfikowane na poziomie 3 zapewniają wodoszczelność do ciągłego zanurzenia w wodzie na głębokości maksimum 100 metrów.
Weight
Waga produktów Princeton Tec jest zawsze podawana wraz z bateriami. Dla wielu produktów waga baterii jest procentową większością podanej wagi. Waga może być zdecydowanie zmniejszona poprzez używanie baterii litowych.
Xenon Bulbs
Żarówki ksenonowe się najbliżej replikacji temperatury barwowej światła dziennego. Generują one również o dwa razy wiekszą jasność i zużywają około połowy energii tradycyjnych żarówek halogenowych.
© 2013 - 2019 | SPC Poland
|Strona główna |Informacje |Gdzie kupić |Recenzje |Hurt |Kontakt |